El 4 de maig vam participar en la 12a edició de les Nits D’Insomnia a Cornellà de Llobregat amb una activitat de tir amb arc per un grup de joves de la ciutat. Es tracta d’una iniciativa d’oci nocturn saludable, per a joves d’entre 16 i 30 anys, que organitzen en col·laboració els departaments de Joventut i Solidaritat, el d’Esports, Benestar Social, Espai Públic i Medi Ambient de l’ajuntament de Cornellà.
En opinió dels participants, l’activitat que vam organitzar va ser molt divertida i dinàmica, a tothom se’ls va fer curt i això que cadascun dels participants va poder practicar el tir amb arc una hora sencera sota la supervisió d’un arquer experimentat del club.
Per nosaltres va ser una altra oportunitat de difondre el nostre esport i donar a conèixer el nostre club fora de Sant Joan Despí.

Categories: Esdeveniments